СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ ПРО ПІДГОТОВКУ ШИРОЧАНСЬКОЇ СЗШ ДО 2017-2018 Н.Р.

Дата: 22.08.2017 21:13

Продовжуємо серію звітів про підготовку установ Солонянської селищної ради до 2017-2018 навчального року.
Естафету переймає комунальний заклад освіти «Широчанська середня загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Солонянської селищної ради Дніпропетровської області. Найважливіша справа, зроблена виконавчим комітетом напередодні початку навчального року - облаштування внутрішнього туалету. Радіємо від того, що нарешті належні санітарно-гігієнічні умови створені в кожному навчальному закладі громади!