Соціально-гуманітарний відділ інформує про відкриття літнього мовного табору в Солонянській СЗШ№2

Дата: 06.06.2017 20:36

Hello! Welcome to the summer camp!
Сьогодні в Солонянській СЗШ №2 стартував мовний пришкільний табір, якого учні чекали ще з осені. Цього року команда школи пройшла конкурсний відбір до участі в міжнародному проекті мовних таборів GoCamp. Напрямком роботи визначено STEM (наука, технології, інженерія, математика). Тому за планами на наступні три тижні дітей чекає багато цікавих дослідів та різноманітних завдань.
Лінійка-відкриття відбулася за участі учнів, педагогів, адміністрації школи та представників соціально-гуманітарного відділу.

Провели свято діти для дітей - учні-старшокласники з учителями організували цікаву квест-подорож до країни іноземної мови. Завітали до учасників табору і чарівні герої - Гаррі Поттер, вчитель з Гогвардсу Міневра Макгоннегел, а також звичні нам персонажі Мальвіна, Буратіно та Чарівник-астроном. Усі вони спонукали дітей вивчати іноземну мову в ігрофій формі: співали англійських пісень, танцювали та вивчали скоромовки. Найголовнішим завданням учасників свята було віднайти ключик від чарівної кімнати в Академії літнього чародійства. Цією кімнатою став кабінет іноземної мови, про наповнення якого завчасно подбала селищна рада: у класі повністю оновлено всі парти зі стільцями, дошка та стелажі.Солонянська селищна рада підтримує важливість формування навичок ХХІ століття та набуття мовних компетентностей у дітей, тому для облаштування кабінету іноземної мови до відкриття мовного табору було виділено з місцевого бюджету 28 тис грн.Тож бажаємо нашим юним знавцям англійської мови з користю провести час в оновленому та затишному кабінеті, оволодіваючи навичками спілкування англійською. Вже наступного тижня ми чекаємо приїзду іноземного волонтера, а поки що - ігри, розваги, досліди, творчість... і усе це англійською мовою!
Let's speak English!