Фото без описуДілимося приємною новиною: за підсумками презентації проектів об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини у рамках виконання регіональної Стратегії децентралізації у Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», визначено переможців у стратегічних напрямах «Освіта», «Охорона здоров’я», «Соціальний захист населення», «Електронне урядування та публічні послуги»,
Переможцем у Регіональній стратегії «Освіта» визнана:
1 МІСЦЕ - Солонянська ОТГ - Проект «Комунальний заклад освіти Солонянське навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів – Центр позашкільної освіти» (опорний заклад)»!!!
Дипломи та кубки переможців авторам кращих проектів вручили перший заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олег Миколайович Кужман та директор Дніпропетровського Центру розвитку місцевого самоврядування Олена Анатоліївна Тертишна.