Інформуємо про проведення громадського обговорення у формі електронних консультацій щодо найменування (перейменування) населених пунктів, вулиць, провулків, проспектів площ, парків, скверів та інших споруд, розташованих на території Солонянської громади.

Пропозиції для перейменування:

Організатор громадського обговорення – Виконавчий комітет Солонянської селищної ради. Громадське обговорення проводиться відповідно до розпорядження селищного голови № Р-56 від 26.03.2024 року «Про проведення громадського обговорення пропозицій з перейменування вулиць в населених пунктах Солонянської селищної територіальної громади».

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному сайті громади та на нашій сторінці у Фейсбук.