В Солонянській громаді відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» триває процес перейменування вулиць.

Нещодавно проводилось голосування-опитування серед мешканців громади щодо перейменування вулиці Гагаріна у Солоному. В опитуванні взяло участь 167 чоловік. Найбільшу кількість голосів отримала назва вул. Героїв, за неї проголосували 63 мешканця громади.

Днями відбулось засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, скверів та інших об’єктів на території Солонянської громади. Враховуючи побажання мешканців, які взяли участь в опитування, на наступне пленарне засідання селищної ради внесено пропозицію стосовно перейменування назви вулиці Гагаріна на вулицю Героїв України в смт Солоне та вулиці Мічуріна на вулицю Садова в с. Малозахарине.