Сьогодні відбулось засідання робочої групи з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади.

У відповідності до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» у Солоному перейменуванню підлягають 5 вулиць, а саме:

• вул. Голуба
  • вул. Комарова
  • вул. Усенко
  • вул. Чукмарьова
  • вул. Бєльченко братів

Шановні мешканці зазначених вулиць, прохаємо вас поспілкуватись та визначити 3-5 активних мешканців від кожної вулиці для їх подальшої комунікації із членами робочої групи та участі в засіданнях щодо перейменування вулиць.

Дані про представників від кожної вулиці прохаємо надати до відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (2 поверх будівлі селищної ради) до наступної п’ятниці 19 січня 2024 року.