Нещодавно відбулось чергове засідання комісії з найменування та перейменування вулиць, площ, провулків, парків, сквері та інших об’єктів на території Солонянської селищної територіальної громади.

На порядок денний було винесено питання щодо розгляду протоколів обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць населених пунктів відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в України і деколонізацію топонімів».

Члени комісії вирішили внести пропозиції на пленарне засідання селищної ради стосовно перейменування назв вулиць:

• вул. Гагаріна на вулицю Садова у селі Малинівка
  • вул. Горького на вулицю Вишнева, вул. Пушкіна на вулицю Миру у селі Микільське-на-Дніпрі
  • вул. Матросова на вулицю Квітнева, вул. Суворова на вулицю Щастя, вул. Пугачова на вулицю Перемоги, вул. Чкалова на вулицю Степова, провулку Чкалова та провулок Степовий, провулку Суворова на провулок Щасливий, провулку Челюскіна на провулок Зелений у селі Сурсько-Михайлівка
  • вул. Мічуріна на вулицю Калинова у селі Пшеничне
  • вул. Чкалова на вулицю Соборна у селі Широке
  • вул. Ватутіна на вулицю Миру, вул. Матросова на вулицю Незалежності у селі Безбородькове
  • вул. Горького на вулицю Вишнева, вул. Чкалова на вулицю Сонячна у селі Башмачка.