Соціально-гуманітарний відділ інформує про нове обладнання першокласників Нової української школи

Дата: 21.11.2017 17:26

Сьогодні для першачків Нової української школи відправлено комплекти засобів навчання, які підібрано відповідно до вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2017 №1021 «Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І-го ступеню». Комплекти закуплені за кошти Солонянської селищної ради. Ціна одного становить 1 500 грн, а загальна сума склала 60 000 грн.

Наймолодші школярики КЗО «Солонянське НВО»  з нетерпінням  чекають  тієї миті, коли зможуть попрацювати з новим обладнанням.