Програма EGAP, з метою підвищення доступу до цифрових послуг для людей поважного віку, провела навчання представників пілотних громад за курсом “Цифровий амбасадор”.

Цифровим амбасадором від нашої громади стала Юлія Михайленко, працівник Центру активності громадян. Пані Юлія успішно пройшла навчання та опанувала важливі навички цифрової компетентності, що є корисними для людей третього віку.

Наступним кроком стане проведення навчальних тренінгів для мешканців нашої громади з метою допомогти усім охочим доступно навчитися тонкощам стрімкого цифрового світу! Тож чекайте на анонси!

Тренінгова програма «Цифрові амбасадори» для людей елегантного віку створена в межах швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Реалізацію впровадження навчального курсу здійснює суб'єкт підвищення кваліфікації - Академія цифрового розвитку