Вчора на базі нашого Центр активності громадян Солоне відбулося перше практичне заняття для педагогічних працівників садочків із вдосконалення навичок та вмінь впровадження технологій дистанційного навчання.

14 вихователів із 9 садочків громади опрацювали технології проведення онлайн-конференцій в Zoom та Google Meet. Ознайомились із наповненням та структурою освітньої платформи «НУМО», що розроблена експертами ЮНІСЕФ та Міністерства освіти і науки. Окремо вивчили інструмент для створення інтерактивних вправ Wordwall.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників планує і надалі проведення серії навчальних занять для підвищення кваліфікації, інформаційної та методичної підтримки освітян.

Рухаємось вперед у поліпшенні якості освіти

КУ ЦПР ПП Солонянської ТГ