Соціально-гуманітарний відділ інформує про участь учителів громади у складі журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 20.11.2017 16:28

Наказом департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА до складу журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів ввійшли вчителі навчальних закладів Солонянської селищної ради. Це визнання їх високого професіоналізму та фахових компетентностей! Вітаємо учителя української мови та літератури Солонянської СЗШ№2 Горпиняк Тетяну Миколаївну, учителів КЗО «Солонянське НВО»: Бондаря Володимира Анатолійовича – учителя інформатики, Пушко Інну Володимирівну – учителя біології, Грабко Тетяну Анатоліївну-учителя англійської мови!
Бажаємо вам успіхів, творчого натхнення! Пишаємося вами!

Наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації 14.11.2017 № 645/0/212-17«Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017-2018 н.р.»