Соціально-гуманітарний відділ інформує про серпневу (не)конференцію педагогічних працівників закладів освіти Солонянської селищної ради в 2017 році

Дата: 03.09.2017 16:12

Наприкінці серпня відбулася серпнева (не)конференція керівників навчальних закладів, їх заступників та педагогічного активу школи, яку провела начальник соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради Грекова І.В. «Колективна педагогічна думка 2017 «Реалії нашого закладу: рух уперед чи тупцювання на місці?».
Метою заходу було продовжити минулорічний підхід до визначення стратегічних завдань навчальних закладів та освіти громади на наступний навчальний рік в неформальній обстановці.

Під час (не)конференції кожним колективом було запропоновано своє бачення щодо створення умов для переоцінки педагогічних цінностей, внесення змін в діяльність свого закладу через проблемно-зорієнтований аналіз його діяльності:
- у якому стані знаходиться нині навчальний заклад?
- які результати роботи закладу можна вважати значущими?
- які проблеми є нині в діяльності закладу?
- що чекає заклад у новому навчальному році?
- якими є шляхи розвитку закладу?
- якими є шляхи вирішення проблем?
- які чинники гальмують досягнення більш високих результатів?
- що потрібно змінити в: змісті, організації, технологіях навчально-виховному процесі; кадровому потенціалі та матеріальній базі школи.
Для визначення правильних цілей, правильного курсу навчального закладу в 2017-2018 н.р. колектив кожної школи мав перебороти «стереотипи минулого», «гальма сучасного» та здійснити «прогноз майбутнього».
Курс на 2017-2018 н.р. зроблено. А від правильності обрання стратегії кожним навчальним закладом, її дотримання і залежить результативність його діяльності наприкінці 2017-2018 н.р.
Тож бажаємо успіхів у досягненні задуманих цілей в новому навчальному році!