Дата: 20.03.2018 16:11

Відповідно до плану роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний цент», на виконання наказу відділу освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради "Про проведення комплексної оцінки розвитку дітей закладів дошкільної та загальної середньої освіти громади" з 16 березня 2018 року розпочались виїзди працівників центру в заклади освіти Солонянської селищної ради з метою проведення комплексної оцінки та своєчасного виявлення дітей, які потребують корекційної допомоги. Фахівцями Солонянського ІРЦ вже здійснено перший виїзд в заклади дошкільної та загальної середньої освіти с.Василівка, де були обстежені 18 дітей шкільного та 10 дошкільного віку. Працівники Центру працюють над узагальненням та оформленням висновків обстеження для подальшого планування та проведення корекційної роботи.