Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради вітає з перемогою у ІІ турі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови!

Дата: 04.12.2017 16:04

Після перевірки робіт Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови визначено переможців ІІ етапу та представників для участі у ІІІ обласному етапі змагання. Приємною новиною стало те, що майже всі призові місця вибороли  учні КЗО «Солонянське НВО».

Вітаємо учнів цього закладу: Федорову Людмилу -  ученицю 8 класу , Тринкіну Тетяну – ученицю 10 класу та учня 11 класу Садового Владислава.

Переможцем в 9 класі визначено ученицю закладу освіти Солонянського району Скрипченко Марію (Привільнянська СЗШ).

Вітаємо учасників! Бажаємо успіхів, натхнення та перемоги на обласному етапі олімпіади!