Соціально-гуманітарний відділ інформує про результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Дата: 13.11.2017 16:01

13 листопада в приміщенні сесійної зали Солонянської селищної ради  відбулося засідання журі по перевірці робіт  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
В районному турі олімпіади прийняли участь 62 учасника із 18 закладів освіти району, Солонянської та Новопокровської громад.

Оголошуємо переможців та призерів ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури: Моня Ніна, учениця 8 класу Олександропільського НВК; Турбіна Тетяна, учениця 9 класу Аполлонівської СЗШ; Кійко Юлія, учениця  10 класу КЗО «Солонянське НВО»; Киях Марія, учениця 11 класу Солонянської СЗШ№2.
Вітаємо юних філологів  з перемогою, бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Щиро бажаємо успіхів на обласному турі олімпіади!