Солонянська об'єднана територіальна громада здобула І місце в ІІ регіональному форумі "Ярмарок добросусідства - 2018"

Дата: 27.09.2018 09:50

Ділимося чудовою новиною: Солонянська об'єднана територіальна громада здобула перемогу в ІІ регіональному форумі "Ярмарок добросусідства - 2018", посівши І місце в номінації "Освіта" з проектом "Інклюзивний освітній простір в Солонянській об'єднаній територіальній громаді"!!! Напередодні в Дніпропетровському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулася публічна презентація проекту в першу чергу автором цього проекту, начальником відділу освіти Солонянської селищної ради Грековою Іриною Вікторівною. Це заслужена перемога. Дякуємо усім, хто причетний до реалізації цього проекту! Нових нам злетів та перемог!