ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!!!

Дата: 14.09.2018 15:11

На сесії Солонянської селищної ради було прийнято рішення від 11.07.2018 року №10-29/VII «Про затвердження Порядку визначення та відшкодування Солонянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок неправомірного використання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушення законодавства про плату за землю».

Таким чином повідомляємо землекористувачів Солонянської ОТГ, що в разі несвоєчасного укладання договорів оренди земельних ділянок, умисне затягування розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі в оренду та інше, будуть здійснюватися заходи щодо нарахування втраченого доходу від оренди земельної ділянки.

Порядок визначення та відшкодування Солонянській селищній раді збитків, заподіяних внаслідок неправомірного використання земельних ділянок, самовільного зайняття земельних ділянок та використання земельних ділянок з порушення законодавства про плату за землю.