Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нові меблі для першокласників

Дата: 13.08.2018 11:39

Ще один важливий крок до формування Нової української школи у Солонянській ОТГ зроблено.
Для майбутніх першокласників закладів освіти громади закуплено 109 нових комплектів шкільних меблів на загальну суму 165 832,6 грн. Нагадуємо, що раніше Солонянський опорний заклад вже отримав такі меблі, а у зв'язку із збільшенням кількості першокласників для школи докуплено ще 26 парт.
До комплекту входять стіл-парта антисколіозна одномісна з регульованою висотою та стілець учнівський з регульованою висотою.
Нові, яскраві та сучасні меблі допоможуть вчителям створити в класах затишну атмосферу і пробудити в учнях бажання отримувати нові знання.