У В А Г А змінилися рахунки зарахування податків

У В А Г А

змінилися рахунки зарахування податків з МФО 805012 на МФО 899998

Платникам податків

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради повідомляє, що 10.09.2018 року закінчується перехідний період роботи органів Державної    казначейської служби України у процесі казначейського обслуговування».

З 11.09.2018 року зарахування надходжень до місцевих бюджетів буде здійснюватись на  нові  рахунки,  відкриті в АС  «Є-Казна Доходи»  на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998), перезарахування коштів здійснюватись не буде.

В разі сплати податків на рахунки які діяли на початку 2018 року (МФО 805012) кошти не надійдуть до бюджету Виконавчого комітету Солонянської селищної ради і буде обліковуватися як заборгованість.