КЗ "Спорт для всіх".

Дата: 13.07.2018 15:28

Патріотичний велопробіг

З нагоди відзначення Дня Конституції України відбувся патріотичний велопробіг вулицями селища Солоне. Така ініціатива виявилась дуже масовою, тому на свято із “двоколісним другом” прийшло чимало людей.
Захід розпочався з вітального слова директора КЗ «Спорт для всіх» - Сухенка С.М. , після чого колона велосипедистів рушила за встановленим маршрутом.
На сторожі безпеки учасників велопробігу стояла Муніципальна вартата - Солонянська поліція, що їхала попереду. Уся “велосипедна громада” подолала дистанцію успішно.
Морозиво та вода для учасників велопробігу були презентовані від селищного голови – Копейка М.М. та депутата Дніпропетровської обласної ради – Кужмана О.М.
Спонсорську допомогу в організації велопробігу було надано також приватним підприємцем Анатолієм Чекурдою.