Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про громадський звіт завідуючої Солонянським ЗДО «Золотий півник»

Дата: 27.06.2018 14:46

27 червня відбувся громадський звіт завідуючої Солонянським ЗДО «Золотий півник» Васильєвої Неллі Георгіївни, яка ознайомила присутніх з результатами діяльності колективу закладу за 2017-2018 роки та висловила вдячність батьківському колективу закладу дошкільної освіти та батьківському комітету за тісну співпрацю з адміністрацією, зацікавленість у підтримці життєдіяльності закладу, матеріальну підтримку. Окремо подякувала батькам, які брали найактивнішу участь у житті дитячого садка впродовж року.

Наприкінці виступу було проведено таємне голосування.  За результатами звіту  діяльність керівника  визнана задовільною.