Фото без описуДень молоді – це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. А взагалі пора молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі.

Дивовижний День молоді відбувся в смт Солоне, зібравши мешканців всіх сіл громади під відкритим небом. Розпочалося свято з привітання селищного голови Копейка Михайла Мусійовича, який поздоровив присутніх  зі святом та вручив грамоти найактивнішій молоді громади та сертифікати на грошову винагороду учням-переможцям конкурсів та змагань за Програмою «Від творчої особистості до успішної громади».

Далі відбувся святковий концерт на якому можна було почути молоді обдарування Солонянщини, переглянути неперевершені виступи.

Родзинкою свята стали виступи випускників Солонянської СЗШ№1 та Солонянської СЗШ№2, які вальсом та флеш-мобом попрощалися з дитинством.

Для маленьких жителів селища  було організовано багато цікавих ігор, конкурсів та забавлянок. Тут були і аніматори: фіксики, мішки-тедді,  ігрові зони, так як же без морозива та солодощів?    Тому в селищі  довго-довго лунав щирий дитячий сміх, а в маленьких оченятах світилася радість.

З метою залучення молоді до занять спортом, пропаганди здорового способу життя серед мешканців громади були організовані спортивні змагання, переможцю яких було вручено сувенірну кружку з логотипом Солонянської громади (до речі, першими власниками такого сувеніру стала активна молодь громади, нагороджена грамотами селищного голови).

Та найголовнішою  та неймовірно захоплюючою «фішкою» Дня молоді став двійник відомої співачки України Ольги Полякової, яка розпочала драйвову дискотеку.

Під час свята в селищі  панувала атмосфера радості та неймовірної молодої енергії. Зморені, проте щасливі мешканці громади  поверталися додому. Вчора вони показали, що в Солонянській громаді вміють та знають як по-справжньому треба святкувати День молоді.