Фото без описуНаближається до завершення процес розробки та затвердження геральдики Солонянської громади. Для розробки залучилися фахівці, які опрацювали дані про історію нашої території і запропонували на схвалення 8 розроблених проектів, що повністю відповідають геральдично-вексилологічним нормам та правилам розробки місцевої геральдики та які забезпечать реєстрацію територіальної геральдики в Українському геральдичному товаристві.

Кожен із запропонованих проектів  своєрідний, виразний та неповторний.

Пропонуємо Вам ознайомитися із усіма проектами геральдики: їх ескізами, описовими характеристиками  і значенням символів на щитах, у які вкладено історію Солонянщини.

Протягом 10 днів з 21 червня по 01 липня триватиме обговорення проектів   та обрання геральдики Солонянської громади. Обирайте найкращий  та додавайте свої коментарі на сторінці у фейсбуці.

Ваші думки будуть обов’язково враховані при затверджені макету на сесії Солонянської селищної ради

Фото без описуВаріант 1

Опис проекту - ознайомитись