Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про звіт директора Солонянської СЗШ№2

Дата: 14.06.2018 10:05

В КЗО «Солонянська СЗШ №2 І-ІІІ ступенів» Солонянської селищної ради відбулися збори трудового, батьківського колективу та громадськості.
На зборах звітувала директор закладу освіти Лугова Світлана Олександрівна про проведену роботу за 2017-2018 н.р. та про перспективи на наступний навчальний рік. В своєму виступі наголосила на позитивній динаміці у роботі педагогічного колективу та зміцненні матеріально-технічної бази закладу.
Громадськість, батьки та члени педагогічного колективу визнали роботу Світлани Олександрівни задовільною і побажали успіху в подальшій роботі.