Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про громадський звіт директора Аполлонівської СЗШ

Дата: 11.06.2018 16:10

07 червня відбувся звіт директора Аполлонівської СЗШ Балаур Наталіїї Михайлівни. На збори були запрошені: староста Аполлонівського округу, голова профспілкового комітету педагогічний та батьківські колективи, громадськість села.
У своєму звіті директор школи у повному обсязі розкрила суть роботи закладу за 2017-2018 навчальний рік. Наталія Михайлівна наголосила, що є ряд проблем, які потребують вирішення і школа розраховує на підтримку та співпрацю з громадою села.
Виступаючі відзначили позитивний результат в роботі директора. Присутні на зборах, одноголосно, визнали роботу директора Балаур Н.М. за звітний рік задовільною.