Всесвітній Олімпійський день в Україні.

Дата: 22.05.2018 14:11

КЗ «Спорт для всіх» Солонянської  селищної ради, 19 травня 2018 року до Всесвітнього Олімпійського дня в Україні

провів ряд спортивних заходів .

В с.Широке (інструктор Щеміль В.М.)були  проведено змагання з настільного тенісу в яких:

1 місце посів-Римарь Руслан,2 місце-Паригін Владислав, 3 місце- Ясногор Євген. Подяками було нагороджено Ліонов Богдан ,Яременко Максим, Мазурак Кирил ,Козак Олександр, Морар Дмитро ,Швець Антон.

У с. Василівка(інструктор Гайдаш І.А.) був проведений товариський матч між командою ветеранів та командою молоді в якому перемогу здобула команда «Юність». Між командами відбувалася цікава та запекла боротьба.

В смт. Солоне (інструктори Щербина А.Л. та Гамота А.П.) був проведений турнір з дартсу серед дітей віком від 8 до 16років, в якому прийняло участь 15 чоловік .

Місця розподілились наступним чином: 1 місце -  Герасимчук Назар,2 місце- Добролюбов Марк, 3 місце- Журавльов Данило.

Переможці та учасники турніру з дартсу були нагороджені призами ,грамотами та подяками.