Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про прибирання пам'ятників визволителів Другої Світової війни учнями Солонянської СЗШ№2

Дата: 05.05.2018 15:06

Щороку учні Солонянської СЗШ №2 прибирають біля пам’ятників визволителів с.Широке, с.Дніпровське та біля пам’ятного меморіалу смт Солоне
І цього року до Дня пам’яті та примирення спільними зусиллями вчителів та школярів закладу проведено впорядкування територій біля цих пам’ятників: вичищено алеї та клумби, заметено біля монументів.
Молоде покоління завжди повинне пам’ятати не тільки про живих, але й про мертвих, які віддали своє життя за краще майбутнє – це наша данина поваги до історичного минулого країни. А ще прибирання пам’ятних місць сприяє усвідомленню учнями того, що наші діди та прадіди недаремно віддали свої життя у буремні роки Другої Світової війни.