КЗ "Спорт для всіх".

Дата: 03.05.2018 16:16

КЗ  «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради» прийняв участь у обласних змаганнях «Тато,мама,я-спортивна сім’я».

Змагання проводилися 29 квітня 2018р. У м.Дніпро у приміщенні спортарени «OLIMPIA+» КЗ «ДОЦФЗН «Спорт для всіх» .

У спортивних естафетах брали участь 9 сімейних команд. Командам необхідно було проявити свою спритність, вправність і дружну роботу в 11 спортивних конкурсах, а саме: «Лабіринт», «Змійка», «Інтелектуальна гра», «Стрибунці», «Впізнай свою дитину», «Тато футболіст», «Мама баскетболіст», «Юний тенісист», «Найсильніший тато», «Полювання», «Подорож на повітряній кулі».

У змаганнях від КЗ «Спорт для всіх» Солонянської селищної ради прийняла участь сім’я Гамоти, яка була представником від Солонянської ОТГ й посіла почесне 5 місце.

Переможці були нагороджені кубком, але й інші гравці не залишилися без уваги, дітям подарували спортивно-розважальні іграшки, а родини були віддячені дипломами.