Відділ освіти виконавчого комітету Солонянської селищної ради інформує про нараду керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 06.04.2018 15:09

Сьогодні у відділі освіти відбулася нарада керівників закладів освіти громади.
На нараді розглянуто ряд важливих питань, зокрема, закінчення навчального року, проведення державної підсумкової атестації, проведення святкових урочистостей з нагоди вручення документів про освіту та свята "Останній дзвоник", щорічний звіт керівників закладів освіти.
Особливу увагу було приділено організації проведення оздоровчої компанії влітку 2018 року.
Під час зустрічі начальник відділу освіти Грекова Ірина Вікторівна окреслила головні завдання, що стоять перед закладами освіти щодо організації закінчення навчального року та підготовки закладів до нового навчального року.
Курс задано, залишається його реалізація.