Увага! Вакансія.

Дата: 07.11.2017 15:19

ОГОЛОШЕННЯ

Згідно зі ст.10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальник Служби у справах дітей виконавчого комітету Солонянської селищної ради – 1 (одна) штатна одиниця;

- спеціаліст І категорії соціально-гуманітарного відділу – 1 (одна) штатна одиниця;

- спеціаліст ІІ категорії фінансово-економічного відділу та бухгалтерського обліку – 1 (одна) штатна одиниця.

Основні кваліфікаційні вимоги до кандидатів: базова вища або повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавра», «спеціаліста», «магістра», знання комп’ютерної техніки. Стаж роботи за фахом на державній службі не менше 3-х років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5-ти років.

Термін прийняття документів для участі у конкурсі протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Для отримання додаткової інформації щодо проведення конкурсу звертатися за адресою: смт Солоне, вул. Гагаріна, буд.7, каб № 8, тел. 2-12-68.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради