Соціально-гуманітарний відділ інформує про участь 22 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах Солонянської ОТГ у благодійній акції «Подаруй дитині свято»

Дата: 20.12.2017 14:56

19 грудня 2017 року для 22 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах Солонянської ОТГ організовано участь у благодійній акції «Подаруй дитині свято».
У ході проведення якої влаштовано екскурсію Дніпропетровським державним університетом внутрішніх справ, де діти змогли ознайомитися з різними видами зброї та амуніції, яку вони із захватом приміряли.
Далі на них чекала поїздка до Дніпропетровського державного цирку. Зайнявши місця у залі, діти затамувавши подих чекали початку циркової вистави, а під час антракту жваво обговорювали трюки ілюзіоністів та повітряних акробатів, а також не залишились байдужими до виступів тигрів, дикобразів та інших екзотичних тваринок. По закінченню цього дивовижного казкового дня усі діти отримали приємні солодкі подарунки.