Соціально-гуманітарний відділ інформує про хід проведення ремонтних робіт в КЗО "Солонянське НВО"

Дата: 27.11.2017 14:32

А тим часом в КЗО "Солонянське НВО" тривають роботи по облаштуванню закладу, шкільного подвір'я та стадіону.
На даний момент продовжується процес облаштування футбольного поля із штучним покриттям на шкільному стадіоні, тривають фінальні роботи з монтажу яскравого, кольорового фасаду закладу, укладання плитки і т.п.
Велику увагу під час модернізації закладу приділено архітектурній доступності школи для людей з особливими потребами. На центральному вході встановлено спеціальний підйомник для таких людей.
Приємно спостерігати, як школа змінюється, стає модернізованим, естетично привабливим закладом освіти, в якому хочеться щоб навчалися не лише власні діти, а на деякий час повернутися в шкільні роки і насолодитися перебуванням в ньому.