У нашій громаді радісна подія – 26 грудня 2016 року  відновив свою роботу після капітального ремонту Василівський дошкільний навчальний заклад «Малятко». Після реконструкції він знову радо зустрічає своїх маленьких жителів.

У просторому, оновленому приміщенні розмістилося дві групові кімнати для дітей ясельного та дошкільного віку, що дозволяє належним чином забезпечити якісні освітні послуги маленьким громадянам. А їх тут -сорок дев’ять.

Привітати  малечу і колектив з першим днем роботи закладу після капітального ремонту завітали: селищний голова Копейко М.М. та староста села Кінаш О.Л. гості привезли нові іграшки у подарунок, чому дітвора була дуже рада.

Міцного здоров’я, цікавих занять, веселих забав побажали гості маленьким мешканцям садочка. Нових творчих задумів і злетів, успіхів і процвітання – працівникам закладу.

Хай примножуються добрі справи на благо нашої громади і всього українського народу!