Соціально-гуманітарний відділ інформує: про поїздку до Києва учнів-старшокласників шкіл Солонянської громади

Дата: 26.03.2017 13:02

23 березня учні-старшокласники шкіл Солонянської громади здійснили пізнавальну екскурсію до м.Києва. Учасниками поїздки стали переможці олімпіад, конкурсів та змагань різних рівнів. Окрім знайомства з пам'ятками історії та архітектури, учні побували у місцях пам'яті Революції Гідності. Справжньою родзинкою для дітей стало відвідування Верховної Ради України. Ми побували на робочому засіданні, поспілкувалися з депутатами. Зустрів дітей на вході до Ради депутат від 40-го округу Дідич В.В., який познайомив учнів з особливостями роботи законотворців. Окрім відвідин Верховної Ради, діти ще й отримали можливість пообідати в депутатській їдальні.
Дякуємо за ініціативу та організацію цікавої і змістовної подорожі депутату селищної ради Сидоренку Г.В.!