Соціально-гуманітарний відділ інформує про зустріч з керівниками закладів освіти Солонянської селищної ради

Дата: 28.11.2017 13:01

Сьогодні 28 листопада 2017 року, за «круглим столом» соціально-гуманітарного відділу пройшла зустріч з керівниками закладів освіти Солонянської селищної ради. Для досягнення очікуваних результатів, вкрай важливою є комунікація. Ми ставимо перед собою мету не просто інформувати про події, а й залучати до позитивних змін всіх суб’єктів освітнього простору.Головним лейтмотивом обговорюваних тем стала ідея підтримки і ствердження позитивного іміджу закладів освіти, згуртування громадськості і школи, підтримка ініціатив шкільних лідерів. Це був перший етап, а ось наступний – зустрічі із громадськістю.
Разом збудуємо нову українську школу! У нас є бажання, потенціал, матеріальне забезпечення. Приєднуйтесь всі, кому не байдужі питання освіти, хто прагне зробити громадське життя змістовним, позитивним, хто має перспективні ідеї і хоче ними поділитися!