Соціально-гуманітарний відділ інформує про моніторинг стану захворюваності учнів ЗНЗ громади на грип та ГРВІ

Дата: 09.12.2016 12:13

Увага! Протягом навчального тижня з 5-го до 9-го грудня працівники соціально-гуманітарного відділу аналізують інформацію про рівень захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів ЗНЗ Солонянської селищної ради. За останні 4 дні спостерігається тенденція до зростання кількості хворих. Середній відсоток хворих на грип та ГРВІ серед учнів ЗНЗ громади змінювався протягом тижня таким чином: у понеділок – 6,8%, вівторок – 6,7%, середа – 8,1%, четвер – 8,5%, п’ятниця – 12,5%. Сьогодні, у п’ятницю, 9-го грудня епідеміологічний поріг перевищено в Надіївській філії та в Солонянській СЗШ №2. У зв’язку з даною ситуацією прийнято рішення тимчасово призупинити навчально-виховний процес у Надіївській філії КЗО «Солонянська середня загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) та в КЗО «Солонянська середня загальноосвітня школа №2 І-ІІІ ступенів» до покращення епідеміологічної ситуації (розпорядження селищного голови від 09.12.2016 р.).

Просимо батьків та вчителів бути дуже уважними в даний період. Не зволікайте при перших ознаках захворювання! Вживайте профілактичних заходів та не хворійте!