Фото без описуСьогодні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання. Першими з предметів стали українська мова та література. Для забезпечення організованого підвозу учасників тестування – випускників 11- х класів загальноосвітніх навчальних закладів Солонянської селищної ради було виділено 3 шкільні автобуси.
Всього до пункту проведення ЗНО з української мови та літератури було безкоштовно підвезено 70 учнів, 6 супроводжуючих та медична сестра.
Вже розроблено графіки й маршрути та заплановано підвіз випускників на пункти проведення ЗНО з інших навчальних предметів за кошти бюджету виконавчого комітету Солонянської селищної ради.

Тож чекаємо хороших результатів, а одинадцятикласникам бажаємо успіхів у складанні зовнішнього незалежного оцінювання 2017!