Фото без описуОдне з основних завдань учителя — проведення якісних уроків. Шляхи досягнення цієї мети можуть бути різними. Це зрозуміле, грамотне викладання матеріалу, наповнення уроку наочністю, дослідами, інфографікою та ментальними мапами, зв'язок із сучасними досягненнями науки, компетентнісний підхід та патріотичне виховання.

Як це зробити? Давайте думати разом! Запрошуємо до участі у вебінарах всіх педагогічних працівників. 

ВГ "Основа" проводить з 18 січня по 24 січня 2017 року  вебінари з авторами підручників. 

Тривалість кожного вебінару: 30 хвилин + сесія питань.

Посилання для РЕЄСТРАЦІЇ на вебінари

Фото без опису

Після попередньої реєстрації за день до початку вебінару на вашу електронну пошту прийде лист з інструкціями та посиланням для входу.

Перелік  вебінарів 

Дата 
та час

Предмет

Спікер

Тема 
вебінару

Анотація

18 січня 2017
11:45

Англійська мова

Любченко Олександр Сергійович, головний редактор журналу «Англійська мова та література» ВГ «Основа», учитель-практик із багаторічним досвідом роботи в загальноосвітній та спеціалізованій школі, а також з досвідом викладання англійської мови як іноземної в США

«Реалізація компетентнісного підходу на уроках англійської мови»

"Competency" або"competence" - про щойдеться? Яка основна ціль компетентнісно-орієнтованого навчання з англійської мови? Що саме й як ми робимо в класі, коли реалізуємо "компетентнісний підхід"? Як спланувати компетентнісно-орієнтований урок? Давайте знайдемо відповідь разом!

24 січня 2017
11:45

Російська мова

Фефілова Галина Євгеніївна, учитель вищої категорії, учитель-методист

«Патріотичне виховання на уроках російської мови»

Патріотичне виховання на уроках російської мови в українській школі має опиратися на різні види пошукової, розвиваючої й творчої діяльності.

Спікер поділиться своїм досвідом громадянського і патріотичного виховання учнів, формування в них національної самосвідомості, патріотичних поглядів і переконань, любові до Батьківщини.

Вам будуть запропоновані форми, методи, прийоми роботи в даному напрямку, зразки дидактичних матеріалів (тренувальні вправи, різні види творчих робіт, тексти для аудіювання та читання мовчки), які дозволять кожному вчителю вибудувати власну стратегію щодо навчання та виховання патріотів України.

24 січня 2017
12:25

Зарубіжна література

Коновалова Марина Валентинівна, головний редактор журналу «Зарубіжна література» ВГ «Основа», учитель-методист

«Інфографіка на уроках зарубіжної літератури»

Як зробити урок змістовним, цікавим та насиченим? Як пов’язати проблемно-тематичну й емоційну сфери уроку? Як встигнути в короткий термін викласти великий об’єм навчального матеріалу? Інфографіка – один із сучасних й інноваційних інструментів, який допоможе педагогу розв’язати ці проблеми. Про це і поговоримо на вебінарі. Запрошую! 

24 січня 2017
13:15

Хімія

Гранкіна Тамара Михайлівна, головний редактор журналу «Хімія» ВГ «Основа», відмінник освіти України, заслужений учитель України

«Шляхи до якісного уроку хімії»

Одне з основних завдань учителя - проведення якісних уроків. Шляхи досягнення цієї мети можуть бути різними. Це зрозуміле, грамотне викладання матеріалу, наповнення уроку наочністю, дослідами, інфографікою та ментальними мапами, зв'язок із сучасними досягненнями науки і багато іншого. Як це зробити? Давайте думати разом! Зустрічаємося на вебінарі!

РЕКОМЕНДАЦІЇ:

Фото без описуДля участі у вебінарі Вам потрібно:

- Навушники/колонки для прослуховування голосу спікера;

Оновити Adobe Flash Player http://get.adobe.com/flashplayer/?promoid=BUIGP

Безпосередньо перед початком вебінару : Перезавантажте комп'ютер і перевірте налаштування гучності колонок/навушників.

Під час вебінару : Якщо канал зв'язку «пригальмовує», рекомендується відключити відеозображення ведучого, клікнувши на зображення ведучого.