З ДНЕМ ВИЗВОЛЕННЯ СОЛОНОГО!

Дата: 26.10.2016 11:53

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам війни ІІ Світової війни. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Бажаємо всім жителям  Солонянської об’єднаної територіальної громади  добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної землі, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.