До уваги військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час виконання службових обов’язків!

Дата: 08.02.2018 11:34

В рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 №347 щодо забезпечення підготовки збірної команди України до участі у 2017 році в міжнародних спортивних змаганнях Ігри Нескорених серед військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час виконання службових обов’язків українська збірна Ігор Нескорених взяла участь у міжнародних Іграх Нескорених, що відбулись 23-30 вересня 2017 року у м. Торонто, Канада.

У 2018 році Україна вдруге змагатиметься на цих міжнародних змаганнях: п’ятнадцять учасників нашої збірної представлятимуть Україну на міжнародних Іграх нескорених, що пройдуть 20-27 жовтня у Сіднеї, Австралія.

В  Іграх Нескорених приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Країни-учасниці Ігор Нескорених 2018 року приймають участь у таких дисциплінах: стрільба з луку, атлетика, веслування на тренажерах, екстремальне керування від Jaguar Land Rover, пауерліфтинг, велоспорт на шосе, регата, вітрильний спорт, волейбол сидячи, плавання, баскетбол у візках, регбі в візках.

Збір заявок на відкриті спортивні тестування триватиме з 01 січня по 25 лютого 2018 року. Реєстрація заявки на відкриті спортивні тестування є обов’язковим для всіх бажаючих стати членами збірної у Іграх Нескорених.

Графік відбору у Іграх Нескорених в 2018 році:

ДАТА

ЕТАПИ ВІДБОРУ

01.01 – 25.02.2018

Збір заявок на відкриті спортивні тестування

10 березня 2018

Спортивне тестування у Львові

17 березня 2018

Спортивне тестування у Одесі

24 березня 2018

Спортивне тестування у Києві

12 – 13 травня 2018

Національні Ігри Нескорених у Києві

14 – 31 травня 2018

Засідання Комісії по відбору атлетів на Національні Ігри Нескорених 2018

Кого зацікавила інформація звертатися за адресою: смт Солоне, вулиця Строменко, 2 Солонянський районний військовий комісаріат

Посилання для  реєстрації заявки: https://invitusgames.in.ua./become-a-sportsman.