СВЯТО СЕЛА МАЛОЗАХАРИНО

Дата: 15.09.2016 10:57

27.08.2016 року відбулося "Свято села" в с Малозахарино. Захід було проведено в українських традиціях. Були представлені роботи місцевих майстринь: вишивки бісером, хрестом, орігамі. Осіння виставка врожаю. Виставлені роботи місцевої школи так і не байдужих людей. Концерт підготовлений місцевими аматорами та гостями з міста Дніпро, а також на святі були присутні волонтерська організація по рятуванню тварин "Пегас", які проводили з дітлахами різні розважальні та пізнавальні конкурси: розмальовування тіла безпечними фарбами, катання на конях, потім був святковий солодкий стіл з різноманітними напоями. Далі офіційна частина переросла в дискотеку для молоді з лазерним шоу. Всі були задоволені без винятку.