Соціально-гуманітарний відділ інформує про проведену нараду з керівниками закладів освіти

Дата: 05.05.2017 10:46

4 травня 2017 в приміщенні  Солонянської селищної ради під керівництвом начальника соціально-гуманітарного відділу Грекової І.В. була проведена нарада з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів.

Головними цілями зустрічі стали координація та контроль по  організованому  закінченню навчального року,  планування діяльності  закладів освіти на наступний навчальний рік відповідно до вимог та завдань державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

Цілі та пріоритети поставлені, тож попереду лише початок масштабної, кропіткої  та відповідальної роботи по плануванню діяльності роботи з метою  розробки системи  надання якісних, результативних освітніх послуг закладами освіти Солонянської громади.