Соціально-гуманітарний відділ інформує: про початок атестації Кам'янського ДНЗ

Дата: 04.04.2017 16:45

З 3 квітня 2017 р. розпочалась атестаційна експертиза КЗО «Кам’янський ДНЗ «Топольок» Солонянської селищної ради». Цього дня до закладу завітали члени атестаційної комісії: спеціалісти соціально-гуманітарного відділу виконавчого комітету Солонянської селищної ради, староста с. Кам’яне Ярошенко Ю.В., голова батьківського комітету садочка Якімова О.С. Колектив садочка підготував публічну презентацію закладу, а представила її завідувачка Нестерук Н.Г.

Тут вона говорила про основні напрямки роботи дошкільної дитячої установи, їх досягнення та перспективи, а гомінка малеча показала свої таланти у невеличкому виступі.
З оптимістичним настроєм атестаційна комісія розпочала свою діяльність згідно Робочої програми. Побажаємо їм хороших результатів.