СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ІНФОРМУЄ ПРО ПІДГОТОВКУ МАЛОЗАХАРИНСЬКОЇ ФІЛІЇ ДО 2017-2018 Н.Р.

Дата: 30.08.2017 10:32

В продовженні звітів щодо підготовки закладів освіти до 2017-2018 навчального року інформуємо про виділення коштів з бюджету виконавчого комітету Солонянської селищної ради на відокремлений підрозділ навчально-виховний комплекс Малозахаринська філія І ступеня – дошкільний навчальний заклад комунального закладу освіти навчально-виховне об’єднання «Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів - центр позашкільної освіти» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області станом на серпень 2017 року.