22 грудня учні пільгових категорій із числа дітей учасників АТО та дітей ВПО із ЗНЗ Солонянської селищної ради разом з учнями шкіл Солонянського району відвідали обласне дитяче свято «Новорічний калейдоскоп». У приміщенні Дніпропетровського академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка учасників свята привітав заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Каміль Примаков. Усі діти отримали солодкі подарунки та книжки від головного організатора заходу – обласної держадміністрації. Для організованого проїзду дитячої делегації Солонянська селищна рада виділила автобус та кошти на пальне. За швидкий розподіл подарунків, відсутність черг та розміщення глядачів у залі театру дякуємо працівникам департаменту освіти і науки, які завчасно потурбувалися про комфорт і безпеку учасників свята.

Цікаву анімаційну програму для учасників свята підготували студенти педагогічного коледжу. Родзинкою заходу стала святкова вистава «Лускунчик» у виконанні талановитих акторів театру. Затишної та казкової атмосфери додали святкова ялинка, прикрашене гірляндами фойє та Дід Мороз зі Снігуркою, які зустрічали діток при вході. Бажаємо чудового настрою на всі зимові свята!