КОНКУРСНА КОМІСІЯ ЩОДО ВІДБОРУ КАНДИДАТІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ПОСАДИ КЕРІВНИКА КП "СОЛОНЯНСЬКЕ ЖКУ" ЗВІТУЄ ПРО ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ!!!

Дата: 06.02.2018 09:47

05.02.2018 року 0 14.00 годині відбулося друге засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на посаду керівника КП «Солонянське ЖКУ».

На засідання комісії було запрошено кандидатів, а саме Якушенкова Миколу Васильовича, Пожарського Дениса Сергійовича та Строменка Андрія Анатолійовича.

За результатами поданих документів відповідно до зазначеного переліку та проведеної співбесіди з кожним претендентом, комісія вирішила допустити до участі у конкурсі щодо заміщення вакантної посади на керівника КП «Солонянське ЖКУ» вказаних учасників.

Конкурс оголошено на 12.02.2018 року о 14.00 годині.