Соціально-гуманітарний відділ інформує: про участь учителів громади в складі журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Дата: 30.11.2016 09:45

Вітаємо  учителів загальноосвітніх закладів Солонянської селищної ради, яких було включено до складу журі ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році  відповідно до наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 29.11.2016 № 800/0/212-16 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.»:

Бондаря Володимира Анатолійовича,   директора та  учителя інформатики комунального закладу освіти “Солонянська середня загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів” (опорний) Солонянської селищної ради  - учнівських олімпіад з навчальних предметів «Інформатика» та «Інформаційні технології» (4-5 лютого; 11-12 лютого 2017 року) та

Горпиняк Тетяну Миколаївну, учителя  комунального закладу освіти “Солонянська середня загальноосвітня школа № 2 І-ІІІ ступенів” Солонянської селищної ради - учнівської  олімпіади з предмету «Українська мова та література» (27 січня 2017 року).

Тож, бажаємо вам успіхів, творчого натхнення! Пишаємося вами!

Наказ департаменту освіти і науки облдержадміністрації 29.11.2016 № 800/0/212-16 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016-2017 н.р.»