Увага! Вакансія.

Дата: 01.11.2017 09:19

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Солонянської селищної ради.

Особа, яка має вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія, викладач психології» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

Кандидат, який бере участь у конкурсі, упродовж 15 днів з дня оголошення конкурсу подає до соціально-гуманітарного відділу такі документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • рекомендаційний лист довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Конкурсний відбір проходить публічно. 22 листопада  відбудеться перше засідання конкурсної комісії по розгляду документів, поданих кандидатами на посаду директора Солонянського ІРЦ на відповідність їх кваліфікаційним вимогам.  24 листопада відбудеться друге засідання конкурсної комісії у формі співбесіди.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за телефоном  3-04-12.

Виконавчий комітет Солонянської селищної ради