Соціально-гуманітарний відділ інформує: Учитель року-2017: кращі вчителі громади в складі журі ІІ туру щорічного обласного конкурсу!

Дата: 11.10.2016 09:13

В  2016/2017 навчальному році всеукраїнський конкурс «Учитель року - 2017» проводиться  у таких номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА від 07.10.2016 року № 656/0/212/-16 «Про організацію та проведення І та ІІ турнірів щорічного обласного конкурсу «Учитель року»» до складу журі ІІ туру щорічного обласного конкурсу “Учитель року” у 2016/2017 навчальному році  входять педагогічні працівники КЗО «Солонянська СЗШ№1 І-ІІІ ступенів» (опорний заклад) Солонянської селищної ради Дніпропетровської області:

Номінація «Біологія»:

Пушко Інна Володимирівна, учитель біології, переможець конкурсу “Учитель року – 2012”, член журі

Номінація “Інформатика”:

Бондар Володимир Анатолійович, директор, учитель інформатики, член журі.

Вітаємо Інну Анатоліївну та Володимира Анатолійовича з включенням до складу журі, як одних із найкваліфікованіших, найкомпетентніших знавців своєї справи!

Дякуємо за високий професіоналізм і за ще одне підтвердження того, що опорний заклад має всі можливості для надання якісних знань та забезпечення конкурентоспроможності випускника школи XXI століття!