Соціально-гуманітарний відділ інформує про інтерв'ю з іноземним волонтером

Дата: 14.06.2017 18:09

14 червня 2017 року в літньому мовному таборі Солонянської СЗШ№2 відбулося офіційне інтерв’ю іноземного волонтера з учнями та представниками педагогічних колективів Солонянської СЗШ№2 та Солонянської СЗШ№1.
Під час зустрічі Хаміде Кібріт (волонтерка) презентувала свою країну: її державний устрій, традиції та звичаї, визначні місця, і т.п. Розповіла Хаміде про себе і свою родину.
Учні Солонянської СЗШ№2 презентували відеофільм про рідну Солонянщину англійською мовою для гості.
Жваво проходило спілкування в режимі «питання-відповіді», діти ставили запитання волонтерці на різні теми, їх цікавило все…

Було очевидно, що у дітей виник інтерес та бажання перевірити свої вміння спілкуватися іноземною мовою, поспостерігати, чи розуміє їх волонтер, чи правильно вони ставлять запитання, і чи самі розуміють отримані відповіді. Навіть учні 3- 4 класів намагалися граматично правильно конструювати речення англійською мовою.
Наприкінці заходу волонтерка запропонувала дітям ігри, які є традиційними в Туреччині.
Наступний спільний захід учнів, педпрацівників Солонянської СЗШ№1, Солонянської СЗШ№2 та іноземного волонтера відбудеться 16 червня о 10 годині.
Тож, WELCOME!